• certifikační služby +420 734 200 998 / servis +420 775 679 451

Trvalé elektronické licence PDF-XChange

 

 editorv63_100x100 pdf-xchange-editor-64-220x220_100x100 prov6_100x100 standardv6_100x100

SW PDF XChange PRO V6 / Editor / Standard

   Software PDF-XChange PRO obsahuje nejen špičkový konvertor dokumentů do PDF a PDF/A, ale také výkonný editor PDF souborů. Můžete tak vytvářet nejen nové PDF soubory, ale také v nich provádět drobné úpravy jako přepisování a formátování textu, úpravy obrázků a stránek. Tato aplikace splňuje nejen požadavky legislativy Evropské unie a ČR,  ale i mezinárodní normy ETSI (CAdES) a ISO (PDF/A). Je tak zaručeno, že vytvářené PDF soubory budou dlouhodobě čitelné a ověřitelné.

Optimalizátor PDF souborů

Díky špičkovým konverzním nástrojům nového optimalizátoru PDF můžete zmenšit velikost PDF souborů až o 95% při zachování vysoké kvality dokumentu.

Komfortní editace obsahu PDF

Nyní můžete editovat PDF soubory podobně jako ve Wordu nebo jiném textovém editoru. Můžete tak snadno opravovat překlepy, mazat obrázky nebo upravovat stránky a to přímo v dokumentu.

Automatické rozpoznávání textu (OCR)

V nové verzi je dostupné automatické rozpoznávání textu (OCR) při skenování do formátu PDF. V jednom kroku tak naskenujete dokument do PDF a současně v něm rozpoznáte text pomocí OCR.

Vylepšené spojování souborů

Nově je možné snadno spojovat PDF soubory z vybraných složek a hromadně připojovat souborové přílohy k PDF. Budete tak ještě produktivnější než dříve.

Hromadné připojení příloh

Verze 2012 (5.5) umožňuje hromadné připojení souborových příloh k PDF. Můžete tak v jediném kroku připojit desítky souborů v libovolném formátu, které souvisí s daným PDF dokumentem.

Nahrazení písma v PDF

Díky novému optimalizátoru PDF můžete nejen změnit velikost souborů, ale také nahradit existující písma nebo vložit nová.

Připojení samotného časového razítka

Nyní můžete jednoduše zajistit dlouhodobou platnost i pro dříve vytvořené PDF soubory. Stačí jen k PDF připojit samostatné kvalifikované časové (archivní) razítko a je hotovo. Uplatní se tam, kde nechcete k již elektronicky podepsanému dokumentu připojit další elektronický podpis, ale potřebujete zajistit, či prodloužit ověřitelnost dokumentu v delším časovém horizontu.

Podpora Archivních časových razítek

Kvalifikovaná Archivní časová razítka najdou uplatnění všude tam, kde je nutné důvěryhodně zajistit platnost dokumentů na delší časové období (10 a více let). Splňují nároky na zákonnou povinnost archivace daňových a účetních dokladů v elektronické podobě.

 

PDF-XChange PRO V6: 2240,-Kč/licence pro 1 PC bez DPH


PDF-XChange Editor Plus: 1360,-Kč/licence pro 1 PC bez DPH


PDF-XChange Editor V6: 1090,-Kč/licence pro 1 PC bez DPH


PDF-XChange Standard V6: 1070,-Kč/licence pro 1 PC bez DPH

 

Do objednávky uveďte prosím požadovanou verzi.

Ceník pro více licencí na vyžádání.

Názávislá poptávka