• certifikační služby +420 734 200 998 / servis +420 775 679 451

O společnosti

Společnost DIKA servis s.r.o. se zaměřuje na komplexní poskytování certifikačních služeb a odbornou pomoc při přechodu na elektronické zpracování dokumentů včetně jejich dlouhodobé archivace, zabezpečení, zajištění jejich věrohodnosti, neporušenosti jejich obsahu a čitelnosti, dle zákonných norem.  Vytvoříme vám návrh řešení digitalizace vaší společnosti na certifikovaných prostředcích (Ministerstvem vnitra) pro maximální míru zabezpečení vaší elektronické komunikace. Pořádáme školení zabývající se problematikou elektronického podpisu, bezpečnosti a zabezpečení elektronických dokumentů a jejich archivací a ověřováním. Školení se vždy opírá o platné zákonné normy. Díky našim dlouholetých zkušenostem se můžete spolehnout na vysokou kvalitu jak naší práce, tak i poskytovaných produktů. Náš pracovní tým složený jak z interních, tak i externích spolupracovníků je připraven splnit veškeré Vaše náročné požadavky, podpořit Vaše pracovní aktivity a dodat nové inovativní a úsporné pohledy na fungování Vaší kanceláře. Zajištění jejího bezproblémového chodu je bezesporu základním kamenem našich služeb.

V rámci našich komplexních služeb vám zajistíme následující:

 • Vybavení Vaší kanceláře kancelářskou technikou na klíč – v naší nabídce jsou počítače, notebooky, servery, tiskárny a multifunkční kopírovací stroje. Novinkou je také zajištění kamerových systémů.
 • Prodej a pravidelné dodávky kancelářského materiálu – v rámci našich komplexních služeb se můžete spolehnout na zajištění včasného dodání veškerého kancelářského spotřebního materiálu jako jsou tonery, papíry do tiskáren a řady dalších položek. Tuto službu také poskytujeme pro jednorázové zákazníky.
 • Komplexní servis kancelářské techniky – servis zajišťujeme pro veškerou kancelářskou techniku v rámci balíčku našich služeb, a to včetně zákazníků bez servisní smlouvy. Zákazníkům s uzavřenou servisní smlouvou garantujeme servisní zásah do 24 hodin po nahlášení závady, online servisní zásahy a technickou podporu 24 hodin denně.
 • Komplexní služby pro notářské a advokátní kanceláře – v rámci tohoto balíčku poskytujeme služby jako jsou:
  • pravidelný servis  počítačů a notebooků, jejich pravidelnou aktualizaci a zabezpečení
  • online servisní zásahy s využitím nejnovějších technologií
  • servisní zásahy do 24 hodin
  • technickou podporu 24 hodin denně
  • vydání certifikátu TWINS I.CA pro bezpečný přístup k datové schránce a autorizované konverzi dokumentů, pro zaručený elektronický podpis včetně software a zaškolení
  • bezpečná úložiště certifikátů s certifikací Ministerstva vnitra
  • kvalifikovaná časová a archivní razítka včetně software a zaškolení
  • SW pro ověřování elektronického podpisu v reálném čase

Společnosti DIKA servis s.r.o. se postará komplexně o vaši kancelář

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a využijte naše služby, které s Vámi připravíme přímo na míru vašich potřeb. Naše služby flexibilně vyhoví všem nárokům a požadavkům všech zákazníků, ať již jste běžný uživatel počítače hledající spolehlivý servis a nebo velká advokátní kancelář se specifickými požadavky.

Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 734 200 998 nebo +420 775 679 451 nebo mailem servis@dikaservis.cz. Pro info na veřejnou registrační autoritu tel. +420 734 200 998.