• certifikační služby +420 734 200 998 / servis +420 775 679 451

Prodej Software

Zde si můžete vybrat software, se kterým naplno využijete vaše certifikáty, časová razítka a tím i jednoduchost, bezpečnost a rychlost elektronické komunikace.

Porovnání vlastností  zde

 

prov6_100x100PDF-XChange PRO V6

Software PDF-XChange PRO V6 Pro obsahuje nejen špičkový konvertor dokumentů do PDF a PDF/A, ale také výkonný editor PDF souborů. Můžete tak vytvářet nejen nové PDF soubory, ale také v nich provádět drobné úpravy jako přepisování a formátování textu, úpravy obrázků a stránek. Tato aplikace splňuje nejen požadavky legislativy Evropské unie a ČR,  ale i mezinárodní normy ETSI (CAdES) a ISO (PDF/A). Je tak zaručeno, že vytvářené PDF soubory budou dlouhodobě čitelné a ověřitelné.

  • Cena: 2240,-Kč bez DPH

VÍCE

I.CA Secom PDF

Pomocí aplikace je možné elektronicky podepsat všechny typy souborů, tj.  textové soubory a fotografie v libovolných formátech včetně naskenovaných obrázků  a textů či binárních souborů. Aplikace podporuje také vytvoření několika elektronických podpisů k jednomu souboru.

  • Cena: 1650,-Kč bez DPH

VÍCE

I.CA OCSP

Pomocí tohoto unikátního sw je možné provést okamžitou kontrolu platnosti elektronického podpisu dokumentu, či datové zprávy dle vyhlášky č. 212/2012 Sb. Odpadá tak nutnost kontrolu elektronického podpisu po 24 hod. opakovat, aby mohl být podpis považován za platný.

  • CENA: 580,-Kč bez DPH/1 uživatel

Názávislá poptávka